THE DESIGNER

PELİN SERİN Fashion 2001 yılında Almanya ve Hollanda başta olmak üzere  kişiye özel tasarım gelinlik modelleri dikmeye başlamıştır. Bu alan üzerinde senelerce uzmanlaşarak uzun süre haute couture sektöründe avrupanın özel tasarımcısı olarak mesleğini icra etmiş, sektöre farklı bir hareketlilik kazandırmıştır. Gelinlik modelleri ilk olarak yurtdışında beğenilmeye başlamış ardından Pelin Serin işini Türkiye'ye taşımaya karar vermiştir.

Kişiye özel lüks modelleri ilk olarak Paris, Hollanda ve Almanya için  tasarlamıştır. Ardından ise 2017 yılı itibari yoğun istek ve talepler doğrultusunda bayilik(franchise) için Türkiye ‘de bayilik verilmeye başlanmıştır. Taleplere cevap vermek adına kurmuş olduğu bu sistem ile pek çok kişi şuanda satış kaygısı olmaksızın markanın verdiği prestij doğrultusunda alım satımlarını rahatlıkla gerçekleştirebilmektedirler.

Pelin serin gelinlik bayiliği vermeden öncesinde de A ve A+ sınıfın da üretim yapmaktaydı. Buradaki modeller yurt dışındaki 10.000 m2  fabrika da üretilmektedir. Kar oranı yüksek olan bu gelinlikler yıllık kapasitesi 100 bin civarında olup çalışan sayısı 300 kişi ile sektöre aynı emin adımlarla devam etmektedir.

Pelin Serin Fasion olarak bayilik alanlara öncelikli olarak eğitim vermekteyiz. Uzmanlık eğitimleri ve sertifikaları hazır hale gelen bayiler işletme yapılabilmesi adına açılabilir duruma gelmektedir. Gelişi güzel bir sistem uygulamamak ile birlikte bayilik sektöründe sınırların ötesinde yer almaktayız. Pelin Serin moda evi olarak şubelerimizi destekleyor aylık veya yıllık eğitimler ile sürekli bilgilerini güncel tutuyoruz. Mağazadaki mottomuz güleryüz mutlu müşteri prensibidir.

Hayalinizdeki tasarlamak ve dikmek için sabırsızlanıyoruz....

 

PELİN SERİN  Gelinlik Bayilik ve Daha Fazlası için

0 554 959 17 84

0 216 414 88 80