Nişantaşı Gelinlikçiler

Nişantaşı Gelinlikçiler

Nişantaşı gelinlikçi moda evleri ile bir bütün oluşturur. Her marka ve her modeli bulabileceğiniz semt üzerin gelinlik aksesuarları da yer alır. Her şeyi elinizle koymuşçasına bulabilecek asla zorluk çekmeyeceksiniz. Böylesine gelinlik modelleri ve abiye moda evleri ile ün salmış bir semtten herkes alışveriş yapmak ister. Uygun fiyatları ile ucuz gelinlik modelleri her bütçeye uygun seçimler ile sıkça karşımıza çıkan çözümleri bizlere sunar.

Nişantaşı gelinlikçi mağaza modelleri 2017-2018

Nişantaşı’daki gelinlikçi moda evleri ve mağazaları modellerini 2018 senesi için defileler ile sergiledi. Ünlü tasarımcıların elinden çıkmış örnekler gelinlerimiz için örnek olmakta özel dikim düşünenleri de rahatlatmaktadır. Bu sene en çok tercih edilen özel dikim gelinlik modelleri ise şu şekildedir;

  • Vakko gelinlik modelleri göz kamaştırıcı olmaktadır.
  • A plus ve B plus gelinlik taşları ile çok seviliyor.
  • Duvak modellerin de ise farkındalık yaratmak isteyenler gelinliklerini eldiven ve şapka ile birleştirmektedir.
  • Klasik dikim sade ve Berta gelinlik modelleri de gelinlerimiz de sıkça gördüğümüz özel tasarımlardır.

 

Nişantaşı gelinlik butikleri;

Nişantaşı gelinlik butiklerini bir çatıda toplar. Bahsetmiş olduğumuz tüm modelleri burada sergilerler. Gerek hazırladıkları kataloglar ile gerek ise hazır modelleri vitrinde yerini almıştır. Düğün mevsimi gelmeden tüm hazırlıklarını tamamlar ve gelinlerimiz için en iyi çözümleri üretmek adına çalışırlar. Nişantaşı moda evleri ünlüdür ve gerçekten aradığınızı bulmanız adına rahat bir semttir.

Nişantaşı gelinlik ayakkabısı;

En  çok da Nişantaşı gelinlik butikleri ve gelinlik ayakkabısı ile ün salmıştır. Pek çok gelinimiz sadece tek bir çift ayakkabı almak adına hem Anadolu hem de Avrupa yakasından ziyarette bulunurlar.

Nişantaşı gelinlik fiyatları;

Nişantaşı gelinlik fiyatları ortalamanın biraz üstündedir. Sebebi ise daha çok ünlü markaların olması ayrıca moda evlerinden kaynaklanan faiz oranlarıdır. Bundan ötürü aynı modelleri bulabileceğiniz Fatih gelinlik modelleri satıldığı gelinlikçiler çarşısı ve Fatih gelinlik mağazaları önerilmektedir.

Aynı şekilde Kadıköy’deki gelinlikçiler çarşısını ziyaret etmeniz sizin karınıza olacaktır. Nişantaşı özel dikim gelinlik moda evlerinin yaptıklarından belki de daha iyi iş çıkaracak butik ve mağazalar bu semtlerde bulunuyor. Pelin Serin ünlü gelinlikçi markası olarak sizin için özel günlerinizi tasarlayabiliriz. Bizleri arayarak hemen randevu alabilirsiniz.