Fatih Gelinlikçiler

Fatih Gelinlikçiler

Fatih gelinlikçiler çarşısı Avrupa yakasın da yaşayanların gelinlik ve abiye almak adına tercih ettikleri mağazalardan meydana gelir. Hatta töreni yaklaşan öğrencilerimiz için mezuniyet kıyafetleri de buradaki özel dikim yapan moda evleri tarafından üretilmektedir.

Heyecana yenik düşmeden doğru kararı vermek adına Fatih’de gelinlik modellerinin her çeşidi ile karşılaşarak en iyi tercihleri yapmanız adına kendinizi tasarımcının ellerine bırakabilirsiniz.

 

Fatih gelinlikçi modelleri 2017

Fatih gelinlikçileri modellerini aylar öncesi düğün hazırlığı yapar gibi araştırmalarını yaparak kataloglarını yeniler ve en son modaya uyacak hale getirirler. Buradaki önemli nokta ise gelinimizin zevklerine göre ince detayları üzerinde birkaç oynama yapmak olacaktır. Busene trendi modelleri ise;

  • Prenses gelinlik modelleri ön plandadır.
  • Kabarık gelinlik taşlamalar ile çok tercih ediliyor.
  • Duvak modellerin de gelinler tül işlemeleri tercih etmektedir.

Özel dikim yaptırabileceğiniz Fatih gelinlikçi moda evleri;

Özel dikim modelleri her yer de yaptırmak istemezsiniz. Sizi aylarca bekletip üstüne iyi sonuçlar alamayacağınız hüsran ile karşı karşıya geleceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Düğüne az bir gün kala bunu çözmeniz en son isteyeceğiniz şey olacaktır. Bu sebeple sizler de modelleri seçerken en iyi Fatih gelinlikçi moda evlerini tercih etmeye çalışın ki ne zamanınızdan ne de paranızdan olun.

Fatih’deki en iyi gelinlikçiler ve caddesi nerede?

Gelinlik yaptırmak herkesin harcı olmadığı gibi en iyi gelinlikçi tespiti yapıldıktan sonra bütçenize göre modelleri seçmeye başlamak başlangıç aşaması olacaktır. Bu aşama da ise size rehber olması açısından en iyi gelinlikçileri Fatih’deki gelinlikçi caddesinde bulmak mümkündür. Hem başınız ağrımayacak hem de zamandan tasarruf etmiş olacaksınız. Fatih’deki gelinlikçiler çarşısı cadde üzerin de ve açık adresi ise şu şekildedir;

Atikali Mahallesi, Fevzi Paşa Cd., 34087 Fatih/İstanbul

Fatih abiye modelleri ve fiyatları;

Fatih abiye modelleri de içerdiğini yazımızın başında belirtmiştik. Fatih’deki moda evleri cadde üzerin de hem gelinlik hem de özel dikim abiye üretimleri isteğe bağlı olarak yaparlar.

Seçeceğiniz kumaş oldukça önemlidir fiyatı etkileyen unsur ana nokta budur. Burada kısa süreli gelir geçer bir model istemiyorsanız mutlaka kaliteli kumaş seçerek elbise dikimi yaptırmalısınız. Abiye modelleri sıra ile dizili mağazaların vitrinlerini oluşturmaktadır.

Peki bunları Fatih abiye modelleri ve fiyatları bakımından incelersek eğer ortalama sonuçlar elde edebiliriz. Ortalama bir abiye dikimi 500 TL’den başlayıp dilediğiniz fiyata kadar çıkacaktır.

Gelinlikçiler çarşısı içindeki diğer Fatih gelinlik modelleri ve Fatih gelinlik mağazaları görmek adına önceki yazılarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.